PB Tisk obhájil vítězství

06.06.2008 | Okresní hospodářská komora v Příbrami uspořádala v pátek 30. května 2008 již 14. ročník V.I.P. tenisového turnaje ve čtyřhrách na kurtech tenisového klubu PB Tisk v Bohutíně. Turnaje se zúčastnilo patnáct dvojic z převážně členských firem OHK Příbram.

Na třetí až čtvrté příčce se umístily firmy ARTUR ROSS, s.r.o., ve složení Jiří Slunéčko a Daniel Štěpán, a B+B Bohutín - Václav Bůžek a Pavel Pobořil. Ve finále se strhl vyrovnaný boj firmy Internet PB, s.r. o., s firmou PB Tisk, s.r.o. Na druhém místě skončila dvojice firmy Internet Pb s.r.o., pánové Aleš Barášek s Radkem Dobešem, a vítězství znovu obhájila firma PB Tisk, s.r.o., ve složení Jaroslav Škudrna a Aleš Vršecký. Z rukou ředitelky OHK Příbram Ireny Karpíškové převzali vítězové nádherný broušený pohár od sponzora turnaje firmy Rückl Crystal, a.s., a knihu „Tenis byl můj život“ o Janu Kodešovi s podpisem, které věnovala firma Kovohutě Příbram nástupnická, a.s. Na oslavě nechybělo samozřejmě ani šampaňské. Pro ostatní tenisty byly též připraveny pěkné ceny, knihy firmy PB Tisk, s.r.o., a občerstvení. Již tradičně vládla příjemná atmosféra nádherného letního dne a slunečné počasí.

Zdroj: Periskop